Vairavimas Lietuvoje

Kelių eismo taisyklės, baudos ir kita informacija

Automagistralėse jau galima važiuoti 130 km/h, greitkeliuose 110 km/h greičiu

leave a comment »


Greitis automagistralėje

Nuo balandžio 1 automagistralėje galima važiuoti 130 km/h

Nuo balandžio 1d. lengvųjų automobilių vairuotojai gali važiuoti greičiau – automagistralėse nuo balandžio 1-osios leistinas greitis 130 km/val., greitkelio ruože kelyje Kaunas–Vilnius – 110 km per val. greičiu.
Nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis, tačiau nedraudžiama važinėti žieminėmis, kurių proktektoriaus gylis negali būti mažesnis kaip1,6 milimetro.

Važiavimo greitis šalies keliuose

Gyvenvietėse visoms transporto priemonėms leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 50 km/h greičiu.

Neturintiems 2 metų vairavimo stažo vairuotojams, taip pat asmenims, kurie mokosi vairuoti, važiuoti automagistralėse ir greitkeliuose leidžiama ne didesniu kaip 90 km/h greičiu, kituose keliuose – ne didesniu kaip 70 km/h greičiu.

Lengvaisiais automobiliais keliuose su asfalto ar betono danga galima važiuoti ne didesniu kaip 90 km/h greičiu, kituose keliuose – ne didesniu kaip 70 km/h greičiu.

Motociklais, krovininiais automobiliais, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3,5 t, automagistralėse – važiuoti galima ne didesniu kaip 110 km/h greičiu, greitkeliuose –ne didesniu kaip 100 km/h greičiu, keliuose su asfalto ar betono danga – ne didesniu kaip 90 km/h greičiu, kituose keliuose – ne didesniu kaip 70 km/h greičiu.

Krovininiais automobiliais (iš jų ir transporto priemonių junginiais), kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3,5 t, autobusais su priekabomis automagistralėse – ne didesniu kaip 90 km/h greičiu, greitkeliuose – ne didesniu kaip 80 km/h greičiu, keliuose su asfalto ar betono danga – ne didesniu kaip 80 km/h greičiu, kituose keliuose – ne didesniu kaip 70 km/h greičiu.

Lengvaisiais automobiliais ir krovininiais automobiliais, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3,5 t su priekabomis, automagistralėse, greitkeliuose ir keliuose su asfalto ar betono danga – ne didesniu kaip 90 km/h greičiu, kituose keliuose – ne didesniu kaip 70 km/h greičiu;

Daugiau apie važiavimo greitį:
KET tekstas
Audio

KETbilietai.lt

Written by Editor

2011/04/04 16:08

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: