Vairavimas Lietuvoje

Kelių eismo taisyklės, baudos ir kita informacija

Apie KETbilietai.lt

leave a comment »

Naujausi KET bilietai ir testai www.ketbilietai.lt

KET bilietų mokymosi langas

NAUJAUSIA KET TESTŲ IR VAIRAVIMO TEORIJOS MOKYMO  PROGRAMA

Mokymo puslapis KETbilietai.lt pristato atnaujintą kelių eismo taisyklių ir vairavimo teorijos nuotolinio mokymosi programą lietuvių kalba. KET bilietus ir testus galima spręsti tiek kompiuteryje internetu, tiek savo mobiliąjame telefone.

KETbilietai.lt skirtas visiems, norintiems greitai ir kokybiškai pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui VĮ “Regitra”. Puslapyje yra apie 1200 KET bilietų klausimų, kurie yra nuolat peržiūrimi ir atnaujinami pagal paskutinius KET pakeitimus ir VĮ “Regitra” klausimus.

KAIP MOKYTIS

Vairavimo teoriją puslapyje KETbilietai.lt galima mokytis pagal atskiras temas. Išmokus temą, galima išspręsti  testą iš tos temos. Jeigu visų temų testus pavyksta išspręsti teigiamai, sprendžiamas Pagrindinis KET testas, kuriame klausimai atrenkami jau iš visų temų. Vairavimo teorijos programos Pagrindinis KET testas egzamino testas yra sudarytas iš 30 klausimų, kurie apima visus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Šiam KET testui spręsti skiriama 30 minučių. Kiekviename klausime teisingi gali būti keli arba tik vienas atsakymas. Klausimas laikomas atsakytu neteisingai, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas. Vairavimo teorijos KET testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką klaidingai  atsakomi ne daugiau nei šeši bilietų klausimai.

KET testų rezultatai

KET testų rezultatai rodomi grafike

REZULTATAI

Prisijungus prie KETbilietai.lt , prie kiekvienos KET bilietų mokymosi temos grafikas rodo kiek tos temos klausimų jau peržiūrėjote, kiek išmokote ir kiek dar neišmokote. Pagrindiniame rezultatų paveikslėlyje visada matysite, kiek iš viso klausimų dar neperžiūrėta, kiek neišmokta ir kiek išmokta.  Prie savo profilio galite matyti kiekvieno Jūsų spręsto KET testo rezultatą.

PASIRUOŠTI EGZAMINUI GALIMA GREIČIAU

Naudodamiesi KETbilietai.lt  Jūs pasiruošite egzaminui Regitroje greičiau: sistema seka jūsų mokymosi procesą ir jeigu konkretų klausimą atsakėte bent du kartus iš eilės teisingai – jums jau šio klausimo mokantis nebepateiks.

Jeigu spręsdami pagrindinį KET testą jau “išmoktą“ klausimą atsakysite neteisingai – jis vėl taps “neišmoktu“.

TURINYS

KETbilietai.lt testų klausimai yra paruošti vadovaujantis paskutine galiojančia kelių eismo taisyklių redakcija ir kitais susijusiais teisės aktais. Dauguma KET bilietų klausimų yra panašūs į duodamus per vairavimo teorijos egzaminą VĮ “Regitra“.

Vairavimo bilietų klausimų situacijos yra iliustruotos realiomis foto nuotraukomis arba pieštais paveikslėliais. Prie kiekvieno klausimo yra susijęs KET punktas ir, prie sudėtingesnių situacijų, paaiškinimas.

Naujausi KET bilietai ir testai
KET bilietai ir testai mobiliąjame telefone

KET bilietai ir testai mobiliajame telefone

KET testas mobiliajame telefone

Žymės:

KET bilietų klausimai, naujausi KET testai,  KET testai, KET bilietai, KET testai 2010, KET testai 2011, KET bilietai 2010, KET bilietai 2011, KET testai 2011 internete, KET testai internetu, KET testai 2011 online, geriausi KET bilietai, geriausi KET testai

Учите билеты ПДД Онлайн Здаите экзамен в ГИБДД
В компьютере и в мобильном телефоне

http://www.pdd-test.ru/

Written by Editor

2011/01/14 07:10

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: