Vairavimas Lietuvoje

Kelių eismo taisyklės, baudos ir kita informacija

Kaip atsiimti sulaikytą vairuotojo pažymėjimą

with 221 comments


Policijos automobilisNorėdami atsiimti sulaikytą vairuotojo pažymėjimą, pažeidėjai turi ne tik pasikaustyti kantrybe, tačiau ir plačiai atverti piniginę – papildomi mokymai ir šūsnis dokumentų kainuoja daug laiko ir pinigų.

Reikalingi dokumentai

Praėjus bausmės laikotarpiui, į policijos padalinį, kuriame buvo nuspręsta vairuotojo pažymėjimą atimti, vairuotojas turi pristatyti galiojantį asmens dokumentą, sveikatos patikrinimo pažymą, sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą, papildomo vairuotojų mokymo kursų baigimo pažymėjimą, o jei teisė vairuoti buvo atimta metams ir ilgiau, – išlaikyti teorinį ir praktinį vairavimo egzaminą VĮ „Regitroje“. Papildomi mokymai bei visi reikalingi dokumentai vairuotojams kainuos ne mažiau nei 500 Lt.

Papildomi mokymai

Papildomų mokymų kiursai kainuoja apie 250 litų. Įstaigų, vykdančių papildomą mokymą vairuotojams, nuolat pažeidinėjantiems kelių eismo taisykles sąrašą rasite čia.

Vairuotojai, atvykusieji į papildomus mokymus su savimi turi turėti galiojantį asmens dokumentą, policijos arba teismo nutartį  bei ranka rašytą pažeidimo aprašą, kuriame turi būti nurodytos: pažeidimo aplinkybės, vertinimas, išvados ir siūlymai (kad vairuotojai nevykdytų panašių pažeidimų), informacijos šaltiniai, kuriais remiantis buvo ruošiamas aprašas bei priedai – pridedamos schemos, grafikai ir kt.

Papildomo mokymo metu pažeidėjams teks išklausyti dviejų akademinių valandų bendrąjį mokymo kursą, valandą analizuoti padarytą pažeidimą,  atlikti asmeninį pusę valandos trunkantį vairavimo gebėjimo testą su rezultatų aptarimu grupėje, bei pusės valandos stabdymo procesą, panaudojant lėtėjimo pagreičio matuoklį, su rezultatų aptarimu grupėje.

Sveikatos žinių atestavimas

Asmuo, iš kurio teisė vairuoti buvo atimta už tai, kad teisės pažeidimą padarė būdamas neblaivus arba apsvaigęs, sveikatos priežiūros įstaigoje per keturias akademines valandas turi įsisavinti alkoholio ir narkotikų vaitojimo žalą sveikatai, poveikį vidaus organams, padarinius socialiniam gyvenimui, svaigalų cheminę sudėtį ir jų vartojimo apribojimus įstatymuose bei pirmosios pagalbos suteikimą žmogui, apsinuodijusiam alkoholiu ar narkotikais. Vidutinė kursų kaina,  priklausomai nuo juos rengiančios institucijos, – svyruoja apie 60 Lt.

Egzaminų perlaikymas VĮ „Regitra“

Vairuotojams, praradusiems teisę vairuoti metams ir ilgesniam laikui, teks perlaikyti praktinį ir teorinį egzaminą VĮ „Regitra“.

Egzamino kaina, priklausomai nuo kategorijos, kurią norima laikyti, kainuoja apie 150 Lt. Vairuotojas su savimi turi turėti: galiojantį asmens tapatybės dokumentą bei galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą, patvirtinančią, jog medikai leidžia asmeniui vairuoti. Šią pažymą išduoda bet kuri sveikatos priežiūros įstaiga. Privačiose klinikose ši pažyma kainuoja apie 35 Lt.  Išlaikusiam egzaminus vairuotojui taip pat kainuoja naujas vairuotojo pažymėjimas, kuris kainuoja 49 litus.

Vairuotojo pažymėjimo grąžinimas anksčiau laiko

Praėjus ne mažiau, kaip pusei paskirtojo laiko, vairuotojai gali teikti prašymą nuobaudą paskyrusiam pareigūnui atsiimti sulaikytą vairuotojo pažymėjimą anksčiau laiko. Pareiškėjas su savimi turi turėti visus aukščiau nurodytus dokumentus, prašymą o taip pat rekomendaciją iš darbdavio arba visuomeninės organizacijos.

Vairuotojai, siekiantys susigrąžinti pažymėjimą anksčiau laiko, nuobaudos laikotarpiu turi būti nepadarę jokių teisės pažeidimų. Nuobaudą paskyręs policijos pareigūnas, spręsdamas ar grąžinti pažymėjimą anksčiau laiko, atsižvelgia ir į bendrą vairuotojo charakteristiką. Jei vairuotojas pusės metų nuobaudos laikotarpiu nepadarė jokių teisės pažeidimų, tačiau prieš tai nuolat pažeidinėjo  kelių eismo taisykles, vargu ar pareigūnas priims nutarimą vairuotojo naudai.

Daugiau informacijos:

http://www.teises.lt/aktualu.html

Advertisement

Written by Editor

2010/08/11 09:03

221 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. niko nesupranu,teises buvo atimtos uz alkoholio vartojima,turiu sveikatos pazymejima ir isklausiau kursa apie alk. ir narkot. zala . tai man reik dar papildomus kursus laikyt ar nereikia?

  max

  2010/08/28 at 21:50

  • ka daryti jei nebeturiu vairavimo baigimo pazymejimo

   virgis vaitekunas

   2012/01/17 at 19:28

 2. jei teises buvo atimtos metams ir ilgesniam laikui, tuomet taip – reikes. Jei trumpesniam – ne. Tiesiog pristaykite visus reikiamus dokumentus i policijos padalini kuriame buvo nuspresta atimti teise vairuoti.

  Julija

  2010/09/09 at 15:23

 3. Sveiki,mano laikino pazymejimo galiojimas pasibaige,sustabdzius policijai bus man skirta kokia nors bauda?

  Justas

  2010/09/22 at 11:53

  • Pasibaigus vairuotojo pažymėjimo galiojimui jūs nebetenkate teisės vairuoti automobilį. Nuobauda gali būti traktuojama kaip vairavimas be teisės vairuoti (1000 – 1500 LT)

   ketbilietai

   2010/10/01 at 00:34

 4. sveiki aš išsilaikes prieš 4 metus c kategorija dar viska susitvarkysiu bet buvo atimtos 2:5 metams tai dabar bus man anuliuota ta pirma data kada gavau c kategorija ?????

  ramunas

  2010/09/24 at 11:33

  • Pirmoji jūsų gavimo data ir liks pirmoji, ji nebus anuliuota, tačiau įrašai, liudijantys vairuotojo pažymėjimo areštavimą liks ir stažas nuo areštavimo iki grąžinimo nebus skaičiuojamas.

   ketbilietai

   2010/10/15 at 13:52

 5. Teises buvo atimtos 2008-liepos 30d.uz vairavima neblaiviam.2,2m.ar man reikes papildomu kursu jei naujas istatymas isigaliojo nuo pernai metu liepos 1d.

  Gintaras

  2010/09/26 at 17:39

  • Jei vairuotojo pažymėjimas buvo sulaikytas ilgiau nei vienerius metus – jums reikės perlaikyti tos kategorijos egzaminus Regitroje.

   ketbilietai

   2010/10/01 at 00:36

 6. Sveiki, man buvo atimtos teises uz tai kad vairavau neblaivus,teises ateme 1 metams, isklausiau 4 valandu alk,nark, zalos kursus, taip pat pasiemiau is savo gyvenvietes seniuno pazyma (charakteristika) jog esu doras pilietis ir nesu nusikaltes…
  Ko man dar reikia??? Ar man grazins teises ? jau praejo puse metu, per pusmeti nuobaudu neturejau, pries atimant teises turejau 6 nuobaudas.

  Vytas

  2010/10/05 at 15:46

  • Praktikoje pasitaiko daug vairuotojo pažymėjimų areštavimų ir gražinimo atvejų skirtingomis sąlygomis. Tiksliausiai jūsų atveju jums galėtų atsakyti policijoje.

   ketbilietai

   2010/10/15 at 13:04

 7. sweiki. man teises atimtos buvo 4men ir esu dbr uzsienyje. o tas terminas jau kajp ir praejo. ar butu galima jog tewai paimtu tas teises? ir dar klausimas. ar tinka ta sweikatos pazyma kuria gawau pries laikydamas teises kuri galioja 10m. per kiek laiko butu galima atgaut tas teises jei gryzciau? kur tuos kursus issilaikyt reiktu? aciu uz atsakymus.

  vyce

  2010/10/12 at 12:07

 8. reikia skubiai suzinot ar galima bunant uzsienyje per notara ar dar kajp susigrazint teises,kurios buwo atimtos 3men. ? gal kas is artimuju galetu paimt? labai swarbu!!! aciu uz atsakyma is anksto

  as

  2010/10/14 at 16:11

  • Su notaro patvirtinimu galite įgalioti žmogų atsiimti sulaikytą vairuotojo pažymėjimą ir jį persiųsti jums. Dėl pažymėjimo atsiėmimo jums reikėtų kreiptis į policiją.

   ketbilietai

   2010/10/15 at 13:02

  • 2008 birzelio 24d. ateme uz girtuma teises o 2008 liepos 10d. buvo teismas ir ateme 1,5 metu teises praejo 2,5 metu ir db. noriu atsiimt teises. Liepos men. isigaliojo kiek girdejau kazkokie nauji istatymai kad reikia papildomus kursus kazkokius praeit, o anksciau kiek zinau nereikejo tu kursu. Tai man jau reikia juo eit ar ne? Ir ar reikia Sveikatos žinių atestavimo, nors teises ateme tik uz girtuma?

   Rimgaudas

   2011/01/06 at 19:52

 9. bet jei as dbr uzsienyje ir neturiu notaro sutikimo. tj neimanoma?

  as

  2010/10/15 at 13:36

  • Be notaro patvirtinto įgaliojimo kitas žmogus negali atsiimti jūsų vairuotojo pažymėjimo. Tokia procedūra dažniausiai taikoma visiems.

   ketbilietai

   2010/10/15 at 13:53

 10. nebesvaikit jei atimtos teises metams, nieko perlaikyt nereikia.. tik kai daugiau nei metams tada reikia.. pf

  Algis

  2010/10/19 at 15:01

  • teises perlaikyti butina kai atimtos metams ir daugiau

   aha

   2010/11/02 at 10:09

 11. Visiems aktualiausias siu dienu klausimas yra: kokiu dokumentu reikia ir kokius veiksmus reikia atlikti norint atsiimti vairuotojo pazymejima praejus pusei nuobaudos laikotarpiui. Kur kreiptis, kad nereiketu kisti pinigus advokatams. Nes su advokato pagalba isleidau jau apie 5000 Lt ir praleimejau byla, teises buvo atimtos metams ir praejus pusei laiko nebenoriu i ji kreiptis, prasau informacines pagalbos

  Algis

  2010/10/19 at 15:06

  • Pirmas veiksmas, kurį turi atlikti bet kuris asmuo, kurio vairavimo pažymėjimas yra sulaikytas – kreiptis į policijos padalinį, kuriame pažymėjimas buvo (tai jau rašėme straipsnio pradžioje).

   Po to aiškėja kokia gali būti procedūrų eiga ir ar apskritai vairuotojo pažymėjimas gali būti grąžinamas anksčiau laiko. Tai priklauso nuo nusižengimo, už kurį buvo areštuotas vairuotojo pažymėjimas.

   ketbilietai

   2010/10/25 at 16:37

 12. labas turiu klausima man ateme teises ir turejau b be c ce kategorijas tai ka man reikes regitroi perlaikyti ar visas atskirai ar tik viena kuria nors pasirinktinai ?

  nunu

  2010/10/31 at 18:26

  • Jei reikės perlaikyti, tai tos kategorijos, kurios vairuotojo pažymėjimą jums sulaikė.
   Pasiteiraukite kelių policijoje visų nuobaudos sąlygų, kiekvienas atvejis gali skirtis.

   ketbilietai

   2010/11/03 at 22:00

   • Laba diena.
    Norejau pasiteirauti del papildomu mokymu.Ar galima siuos mokymus pereiti bet kada ar tik pasibaigus atemimo terminui?

    Aciu

    Siautikas

    2011/02/11 at 19:07

 13. sveiki, man teises buvo atimtos 3 metam, per paskutinius 1.5 metus neturejau jokiu keliu eismo pazeidimu, taciau turejau kitu problemu su teisesauga, ar tai gali itakoti jai prasysiu grazinti anksciau laiko. visi kiti dokumentai, charakteristikosir tt. tvarkoj? aciu.

  sania

  2010/11/04 at 02:26

 14. laba diena, nu kiek ieshkojau info internete, nu niekur nerandu kontaktu kur tuos kursus lankyti del alkoholio zalos. Gal padesit?
  kitas klausimas, man teises ateme metam lygiai – tai reishkia jei negrazins anksciau laiko, teks ir regitroje teises ish anksto grazinti?
  ir dar – jei po 6 menesiu rasau prasyma del teisiu grazinimo anksciau laiko, procesas truks min 2 menesius ir gali trukti ir virsh puses metu kol i mane demesi atkreips?

  aciu uzh busimus atsakymus

  Martynas

  2010/11/04 at 14:16

 15. sveiki,man atimtos teises metamas,sio men.pabaigoj sueina metai.vairavimo stazas 20m.per 20metu jokiu nuobaudu neturejau.atimtos buvo uz lengva girtuma 0.44promiles,be sunkinanciu aplinkybiu.tai man reikes laikyti papildomus kursus ir plius egzaminus regitroj kiek supratau.kazkokia nasamone ,kam dar tie egzai regitroj,akivaizdus pinigu plovimas mokesciu moketoju akyse….tai tas kur nubaustas uz sunku girtuma ir dar avarija padaro irgi ta pati laiko.kokie cia istatymai toj lietuvelej……su pagarba

  kestas

  2010/11/04 at 16:59

 16. Sveiki, mano atveju pazymejimas buvo atimtas metams taurages teismo rumuose, o as pats gyvenu klaipedoje, jau praejo puse laikotarpio ir ar imanoma,kad byla persiustu nagrineti i klaipeda?

  andrius

  2010/11/07 at 21:44

 17. sweiki,man vairuotojo pazymejinas buvo atimtas metam uz 0,5promiles,supykes nepasirasiau policijoj jokiu popieriu ne kad pazimejimas paimamas ir pan,iskart isvykau i uzsieni nelaukes teismo sprendimo,po puse laiko net nebesvajoju atgaut,ar bus problenu del to?????kaip praeis visas laikas.

  grigas

  2010/11/08 at 05:09

 18. sveiki,teises buvo atimtos uz lengva girtuma,0,54 promiles 9menesiams,ar reikes isklausyti papildomus kursus?pries tai neturejau ne vieno pazeidimo per 6metus.Ir kur rasti adresus kursu del alkoholio ir narkotiku zalos?Dekui

  vaida

  2010/11/10 at 21:34

  • Sveiki, jums nereikes perlaikyti egzaminu, kadangi teises buvo atimtos maziau nei 1 metams.

   ats

   2011/01/16 at 17:34

 19. Labas,man teises atimtos 3m jau praejo 2 metai ir noriu jos pasijimt,surinkau visus dokumentus…Bet turiu nesumokietu baudu ar man tai trugdis pasijmt teises?

  Darius

  2010/11/15 at 14:41

  • Zinoma, kad trukdys, teisiu neatsiimsi anksciau laiko jei nesi sumokejes baudos, gali net nebandyt…

   Monika

   2011/01/11 at 20:27

 20. Martynai tos kursus del ankoholio gali rast sio adresukalvariju 153 Vilnius Nr 852360496 . kaina 79 lt

  Darius

  2010/11/15 at 14:44

 21. sveiki,man atimtos teisės už traktoriaus vairavimą neblaiviam,atėmė 2 metams,praėjo pusė laiko.Kokias man reiks perlaikyti teises ar tik traktoristo ar B kategoriją irgi?

  Vygantas

  2010/11/20 at 14:16

 22. labas, buvau prarades teise vairuoti uz alkoholi dviems metams ir po poros menesiu mane sulaike vairuojant be teisiu, tai teises tureciau atgauti nuo padaryto pirmo nusizengimo ar nuo antro? dabar jau praejo lygiai du metai nuo tada kai vairavau isgeres, man reikes papildomu kursu? ar uzteks perlaikyti regitroje, tureti medicinos pazymejima ir suzinoti apie alkoholio zala? 🙂 aciu!

  Deividas

  2010/11/30 at 14:16

 23. noriu pasiklausti, man buvo atimtos vairavimo teises(rusiskos teises isduotos 1984) uz alkoholi 2006 08,ar reikes perlaikyti teorijos ir vairavimo egzaminus?

  arvidas

  2010/12/22 at 15:44

  • 2006 buvo atimtos teises ar reike perlaikyti regitroja egzaminus

   alvydas

   2016/12/29 at 18:49

 24. Labas,buvau prarades vairuotojo pazymejima metams,prystaciau i teisma visus reikiamus dokumentus,teismo nuosprendziu terminas buvo sutrumpintas,nuejus i policija atsiimti pazymejimo,pasake kad truksta dar kazkokiu kursu.Dave telefono numeri ir adresa,pasiskambinus pasirode kad nespeju,praeiti tu kursu,nes reikejo isvykti i uzsieni,gryzau.Skambinu tuo paciu telefonu suzinau,kad tokie kursai nebeorganizuojami.Ka daryt toliau,ir ar teismo nuosprendziai policijai tai tik popieriaus lapas?

  Antanas

  2011/01/04 at 13:40

 25. sweiki.
  norejau paklausti ar tiesa kad jei pagauna vairuojanti be teisiu kai teises atimtos bet nuobodaus laikotarpis jau praejas teises atima dar 2 metam?aciu uz atsakyma.

  stirniuks

  2011/01/18 at 21:28

 26. sveiki.teismo nutartimi man atimtos teises 1metams ir paskirta 1000lt bauda uz lengva girtuma t.y 1,41 promiles,bauda sutariau moketi dalimis.noreciau suzinoti kokiu dokumentu reikes norint atsiimti teises anksciau laiko,galiojanciu nuobaudu neturiu,ir ar butinai reikia sumoket visa bauda iki to laiko? ACIU

  arturas

  2011/01/26 at 18:52

 27. sveiki ., vyruj ateme 2 metams teises ir 2000 lt bauda ., sustabde neblaivu su lengvuoju automobiliu ., niekur nepasirase tai aisku kad yrase sunkiausia girtuma ., ir dar turi furos kategorija ., tai dabar klausimas ar jam po tu 2ju metu reikes perlaikyti lengvos masinos teises ar ir furos ? aciu labai uz info .

  ygaliota

  2011/02/02 at 14:18

  • Sveiki,

   Vyruj reiks perlaikyti tik “B“ kategorija, Jis juk pazeidima padare vairuodamas lengvaji automobili. 🙂

   Raimondas

   2011/03/23 at 10:34

  • perlaikyti tik ta kategorija su kuria sustabde policija.

   rer

   2011/12/27 at 13:32

 28. Sveiki, man atimtos teises 1m. uz girtuma 0.7promiliu. Ar galima per puse laiko sugrazinti teses? Ar reikes jas perlaikyti is naujo?Nuobaudu per ta laika neturejau.
  Aciu.

  Ceslav

  2011/02/26 at 20:45

  • Nuvilsiu, man ataip pat suejo puse laiko ir tikejausi teises atsiimti. Bet deja, pries pora menesiu generalinio prokuroro deka, buvo panaikintas istatymas susigrazinti teises anksciau laiko.
   Uz tai galim dekoti girtiems pareigunams uz vairo. 🙂

   Raimondas

   2011/03/23 at 10:36

 29. Man pazymejima ateme 3 metam uz nuvaziavima is ivykio vietos.Ar galiu atsiimti anksciau? Nuobaudu neturejau.

  a35a@one.lt

  2011/03/24 at 23:39

 30. sveiki, man teises ateme 6 men. uz lengva girtuma ar galiu susigrazinti teises po 3 men.? ir kokiu kursu reik ir pazymu? ACIU.

  Juozas

  2011/04/01 at 20:55

 31. sveiki man buvo atimtos teises spalio 28 diena ar as galiu atsiimti teises anksciau laiko??

  kamis

  2011/04/12 at 15:23

 32. Sveiki man buvo teises atimtos metam laiko del 0.55 girtumo turejau galiojancia bauda todel aplinkybes buvo sunkinancios bet skyre minimalia bauda ir praejo 6menesiai per ta laika dar gavau noubauda uz tai kad gatve pereita ne peciuju pereje ar tai itakos tures bandant susigrazinti teises, ir kaip del tu papildomu mokimu ar reikes kokius mokitis

  Mantas

  2011/04/13 at 15:57

 33. Sveiki. 2008-12-05 už vairavimą neblaiviam man buvo atimtos teisės 2 metų laikotarpiui. Kaip suprantu man papildomų mokymų kursų lankyti nereikės, tik reiks išlaikyti teorijos ir praktikos egzaminus. Norėjau dar pasitikslinti ar galiu laikyti egzaminus ir atsiimti teises Klaipėdoje, jei man teisės buvo atimtos Marijampolėje. Mano deklaruota ir gyvenamoji vieta yra Klaipėdoje. Dar norėjau paklausti jei turėjau A ir B kategorijas, o neblaivus buvau sulaikytas už automobilio vairo ar man reikės perlaikyti A kategorijos praktikos egzaminą? Dėkui už sugaištą laiką.

  Žydrūnas

  2011/04/18 at 14:37

 34. Sveiki.2011-02-14 teismo sprendimu už chuliganiška vairavima paskirta bauda ir atimtos teises 3 menesem.Ar pasibaigus laikui reikes lankyti kursus.Ačiu.

  Robertas

  2011/04/20 at 17:16

 35. Ar gali būti skiriama maksimali bauda,už vairavimą neblaiviam (girtumas 0,68 promylės),iki tol jokių reikalų su teisėsauga neturėjau,jokių galiojancių nuobaudų už KET pazeidimus neturiu.Su pareigūnais elgiausi mandagiai,savo kalte pripazystu,ir gailiuosi?

  gintas

  2011/04/27 at 22:16

  • Kaip nori teisejas taip ir padaro.

   Mantas

   2011/07/25 at 11:00

 36. Teise vairuoti buvo atimta 2 metams, taciau teismas nusprende grazinti po 1 metu. Ar as del teisiu grazinimo turiu kreiptis i keliu policija pagal gyvenama vieta ar i ta rajona, kuriame jos buvo paimtos? Kokius dokuments tureciau pristatyti, kad atgauciau teises is policijos?

  Anzika

  2011/05/05 at 10:12

 37. sveiki,man atimtos teises pernai metais 2m,jau baigiu sumoketi visa bauda,kad galesiu anksčiau laiko pasiimti,sake teisejas,tai man db reikes eiti pas ji del prašymo gražinti teises,ar čia kaip skaičiau-i policija?ir dar,as vairuoju mašina su rankiniu valdymu,ar leistu perlaikyti vairavimo egzamina su savo mašina,jei reikalingi papildoma iranga,ir jei neturi tam pritaikytos mašinos regitra,ka daryti tada,i kita miesta važiuoti?bet skaičiau apie kainas,radau parašyta,kad ,,klientas su savo transporto priemone“ moka 58lt,tai reiškia galima,o jei negalima,tai parašykit kokiu dokumentu remiantis draudžiama,dekui

  pirštine1

  2011/05/08 at 13:09

 38. Sveiki, siemet uz sankryzos kirtima degant draudziamam sviesaforo signalui praradau teises 2 menesiams. Menuo i pabaiga, galvoju gal pamegint teises atsiimti? Ar man reik kokiu popieriu neva isklausiau saugaus vairavimo kursus, jokiose iskaitose neesu itrauktas, visa kita ir svaru. Galu gale sueis tie du menesiai ar nuejus su pasu ir teismo nutartimi atiduos pazymejima ar reiks kokiu popieriu kur anksciau minejau?

  Unte

  2011/05/17 at 18:49

 39. Sveiki. norejau pasidometi del vairuotojo pazymejimo grazinimo. Cia kaip raso kreiptis i policija o tai dabar pvz. mane sustabde is kito miesto pareigunai atvyke tai dabar man reiks tu pareigunu ieskoti kurie sustabde ar savo mieste kreiptis i keliu policija?

  Edvinas

  2011/05/25 at 21:10

  • Sveiki, policija persiunčia dokumentus registracijos adresu, ir pareigūnai turėjo paminėti, kur ir kada reiks ateiti. Dėl visos info galite paskambinti į savo miesto policiją.

   Editor

   2011/05/26 at 09:41

 40. Sveiki noreciau paklausti ar tai protingas sprendimas, perlaikyti vairavimo egzaminus, jai vairuotojo pazymejimas atimtas ilgesniam laikuj, ar neuztenka to, kad zmogus ir taip praranda darba nebeturi is ko gyvent, jai jo darbas su transporto priemone, ir jis neturedamas darbo po kokiu penkiu metu bedarbystes, neturedamas maistuj pinigu tures rasti pinigu pazymejimo perlaikimuj ir laikyti tapati ka jau ira laikes ar tai normalu tokiais laikais?

  ROLANDAS

  2011/06/02 at 10:17

  • Matai gerti turėjai už ką… dabar teks atsakyti savo kailiu.Rizikavai kitų žmonių gyvybėmis važiuodamas neblaivus. tai suprask tą. Beje ir pats esu prarades teises, kaltinu tik save. Pats vairuodavau kiekviena diena darbo reikalais, dabar tenka suktis be auto. nieko nepadarysi.

   Mantas

   2011/07/25 at 11:07

   • bananu istatymai,pas mus, per idiotu vadovavima,valstybeje..kai pareigunai nusizengia ,uzmusa vaikus (skuode) tai beveik normalu..(varnas varnui akies juk nekerta..) o kai zmogus su 0,5 prom netenka metams teisiu,darbo,pragyvenimo pajamu seimai ir t.t ,musu “protingiesiems “pareigunams ph.. netgi svedijoje uz toki nusizengima neatima teises vairuoti metams. na aisku kai kuriais atvejais,musu valstybe, dauniskais istatymais ,lenkia europa.. sutinku kad tokie pazeidimai yra negerai,bet atimti metams teises vairuoti yra nelogiska nusizengus pirma karta.

    zzz

    2011/12/28 at 17:32

 41. o kaip yra rasoma rekomendacija??

  dovile

  2011/06/04 at 22:44

 42. Del rekomendacijos. O kadaryti bedarbiui? Stoviu darbo birzoje.

  Almantas

  2011/06/14 at 09:06

 43. sw noriu atsiimt teises regitroj egzaminus islaikiau alhoholio kursus perejas , liko tik tie papildomi kursai ,turiu tik teismo nutarty kad atimtos teises, ar man reikia dar kokiu popieriu ,norint laikyt papildomus kursus???

  as

  2011/07/10 at 02:41

 44. Laba diena , norėjau jūsų paklausti , man gali būti atimtos teisės 3 mėnesiam už taikad kieme nubroždinau kita mašina , arba gali būti skiriama bauda , bet jei atims teisės 3 menesiams ar reikės jas man perlaikyti?

  :)

  2011/07/22 at 11:42

  • Tokiu atveju laikyti egzaminų nereikės. Jei teisė vairuoti atimta metams ir ilgesniam laikotarpiui, norėdamas šią teisę susigrąžinti, asmuo „Regitros“ egzaminų centre privalo išlaikyti teorijos bei praktikos egzaminus.

   KETbilietai.lt

   2011/08/10 at 09:45

 45. Laba, man teises atimtos metam, o nuobauda paskyre ne pareigunas o teiseja, gi keitesi tvarka. Tai kur man reiktu kreiptis i teisma ar i policija norint atsiimti teises po puses termino? aciu

  Laimis

  2011/08/09 at 20:15

  • Administracinių teisės pažeidimų kodekso 329 straipsnyje (Specialiosios teisės atėmimo termino sutrumpinimo pagrindai ir tvarka) nurodyta –
   Jeigu asmuo, kuriam atimta teisė vairuoti transporto priemonę, vidaus vandenų transporto priemonę arba teisė medžioti ar užsiimti žvejyba, teisės atėmimo laikotarpiu nepadarė teisės pažeidimo, nuobaudą paskyręs organas (pareigūnas) gali, praėjus ne mažiau kaip pusei paskirtojo laiko, pagal visuomeninės organizacijos, darbdavio tarpininkavimą, o kai tokia teisė atimta už tai, kad asmuo padarė teisės pažeidimą būdamas neblaivus arba apsvaigęs nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų, – ir pagal Vyriausybės įgaliotų atlikti medicininę ir švietėjišką atestaciją institucijų pažymą sutrumpinti nurodytos teisės atėmimo terminą.
   Tad šiuo atveju dėl teisės vairuoti atėmimo laiko reikėtų kreiptis į teismą.

   KETbilietai.lt

   2011/08/10 at 09:34

 46. labas,
  teises man buvo atimtos teismo sprendimu 3m. pries 2m. man dar liko vieneri metai ir as y lietuva grystu per metus du kartus po dvi savaites ar as galiu pradeti tvarkytis reikiamus domumentus jau nuo dabar nes planuoju grysti? neplanuoju atsiimti po puses laikotarpio nes neturiu tiek laiko ir noro vaikscioti visur, teises man buvo atimtos uz dviratininko (((((PARTRENKIMA)))) ir pasisalinima is yvykio vietos…………….

  Kestutis

  2011/08/29 at 03:59

 47. nu kelintu metu bus galima atsiimti teises be perlaikymo?

  Migle

  2011/08/29 at 21:10

 48. Kol kas nėra pateikta svarstymui įstatymo projekto, kuriame būtų numatyta gražinti vairuotojo pažymėjimą pasibaigus jo atėmimo laikui be egzaminų laikymo V.Į. “Regitra“. Pagal dabar galiojančią tvarką, jei teisė vairuoti buvo atimta metams ir ilgiau, prieš atsiimant atimtą vairuotojo pažymėjimą, privalu išlaikyti teorinį ir praktinį vairavimo egzaminą VĮ „Regitroje“.

  KETbilietai.lt

  2011/08/30 at 08:47

 49. Sveiki, as neturiu 2 metu stazo ir virsijau 35km/h greiti, ir man ateme teises 3 men. ir uzdejo bauda, o as galeciau anksciau laiko atsiimti teises, tarkim po menesio?
  Aciu uz atsakyma.

  Egidijus

  2011/08/31 at 10:40

  • Turite teisę kreiptis dėl teisės vairuoti atėmimo laiko sutrumpinimo pagal Lietuvos ATPK 329 str.aipsnį, kuriame nurodyta:
   Jeigu asmuo, kuriam atimta teisė vairuoti transporto priemonę, vidaus vandenų transporto priemonę arba
   teisė medžioti ar užsiimti žvejyba, teisės atėmimo laikotarpiu nepadarė teisės pažeidimo, nuobaudą paskyręs organas (pareigūnas) gali, praėjus ne mažiau kaip pusei paskirtojo laiko, pagal visuomeninės organizacijos, darbdavio tarpininkavimą, o kai tokia teisė atimta už tai, kad asmuo padarė teisės pažeidimą būdamas neblaivus arba apsvaigęs nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų, – ir pagal Vyriausybės įgaliotų atlikti medicininę ir švietėjišką atestaciją institucijų pažymą sutrumpinti nurodytos teisės atėmimo terminą.

   KETbilietai.lt

   2011/08/31 at 12:08

 50. Situacija – nufotografavo greičio matuoklis. Greitis viršytas ~50km/h., t.y. ties riba nuo kurios atimamos teisės vairuoti 1-3mėn. Kadangi užtrunka kol atsiunčiamas pranešimas apie viršyjimą ir nuobaudą, ar būtų įmanoma kažkur iš anksto gauti informaciją koks buvo užfiksuotas greičio viršyjimas, norint kad nenutiktų situacija jog bus išvažiuota į užsienį, o lietuvoje nežinant ir be dalyvavimo atims teisę vairuoti. Ačiū.

  Ežiukas rūke

  2011/09/02 at 14:08

  • Dėl informacijos apie automatiniu matuokliu užfiksuotą viršytą leistiną greitį šiuo atveju reikėtų kreiptis į rajono (miesto), kuriame yra deklaruota Jūsų gyvenamoji vieta, Kelių policiją. Jeigu transporto priemonė, kurią vairavote, priklauso nuosavybės teise kitam asmeniui, dėl minėtos informacijos reikėtų kreiptis į rajono (miesto) pagal to asmens deklaruotą gyvenamąją vietą Kelių policiją.

   KETbilietai.lt

   2011/09/02 at 15:24

 51. Labadiena,

  man del girtumo buvo teises atimtos uzsienije ir dabar jau laikas teises atsiimti. kokius dokumentus reikia pateikti kad atgauti teises?

  Ricardas

  2011/09/02 at 17:36

  • Jums reikalinga į miesto (rajono) Kelių policiją , kuri priėmė nutarimą atimti teisę vairuoti, pateikti galiojantį asmens dokumentą, sveikatos patikrinimo pažymą, sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą, papildomo vairuotojų mokymo kursų baigimo pažymėjimą. Tačiau prieš tai reikalinga išlaikyti teorinį ir praktinį vairavimo egzaminus VĮ „Regitroje“. Papildomi mokymai bei visi reikalingi dokumentai vairuotojams kainuos ne mažiau nei 500 Lt.

   KETbilietai.lt

   2011/09/03 at 18:38

 52. sveiki.vyrui ateme teises metams,bet jisai gali po pusmecio prasyti kad grazintu,ar reikia kursu tu kur 250 kainuoja ten kur igudzius tikrina ir t.t.

  sandra

  2011/09/04 at 10:52

  • Prieš kreipiantis dėl teisės vairuoti atėmimo laiko sutrumpinimo, papildomų mokymo kursų baigti nereikia. Tačiau asmuo iš kurio teisė vairuoti buvo atimta už tai, kad teisės pažeidimą padarė būdamas neblaivus arba apsvaigęs, sveikatos priežiūros įstaigoje per keturias akademines valandas turi įsisavinti alkoholio ir narkotikų vaitojimo žalą sveikatai, poveikį vidaus organams, padarinius socialiniam gyvenimui, svaigalų cheminę sudėtį ir jų vartojimo apribojimus įstatymuose bei pirmosios pagalbos suteikimą žmogui, apsinuodijusiam alkoholiu ar narkotikais ir gauti iš ten tai patvirtinantį sveikatos žinių atestavimą.
   Vidutinė tokiių mokymų kaina, priklausomai nuo juos rengiančios nstitucijos, – apie 60 Lt.
   Jeigu policija (teismas) nepatenkins prašymo sutrumpinti teisės vairuoti atėmimo laiką, tuomet prieš atsiimant vairuotojo pažymėjimą, paibaigus jo atėmimo laikui, šiuo atveju, reikėtų baigti papildomus kursus vairavimo mokykloje, kuri turi teisę vykdyti tokį mokymą.

   KETbilietai.lt

   2011/09/04 at 12:05

 53. Sveiki, kiek laiko galioja Sveikatos ziniu atestavimo pazymejimas (del alkoholio ir narkotiku)?
  Turiu ji nuo 2009 03, teises atsiimsiu 2011 10, ar jis tinka? Nes ant jo nera jokio galiojimo laiko uzrasyta

  Rimantas

  2011/09/04 at 13:49

 54. sveiki buvau sulaikitas2008m.gruodzio 7d.nes ipuciau 0,59pr. nuejau valandos begi i ligonine padare kraujo tirima buvo 0,37pr.pirmas teismas isteisino policija apskunde nuosprendi,buvo antras teismas gavau 1000lt.bauda ir1 metam teises nesutikau su nuosprendziu apskundziau LAT. nuo apskundimo praejo 1metai ir 6men .SKUNDO NEPATENKINO ir paliko galioti ankstesni nuosprendi,ar man reikia perlaikiti kokiu dokument ir kursu reikia?

  darius

  2011/09/07 at 15:38

  • Jums reikalinga į miesto (rajono) , kur buvo paimtas vairuotojo pažymėjimas, Kelių policiją , pateikti galiojantį asmens dokumentą, sveikatos patikrinimo pažymą, sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą, papildomo vairuotojų mokymo kursų baigimo pažymėjimą. Tačiau prieš tai reikalinga išlaikyti teorinį ir praktinį vairavimo egzaminus VĮ „Regitroje“. Papildomi mokymai bei visi reikalingi dokumentai kainuos ne mažiau nei 500 Lt.

   KETbilietai.lt

   2011/09/08 at 08:55

   • beje,praktini egzamina neleis laikyti regitra,jei nebusi praejes vairavimo kursu mokykloje.. _kai debilu valdzia tai ir debiliski istatymai….

    zzz

    2011/11/21 at 22:51

 55. Sveiki, kiek laiko galioja Sveiikatos ziniu atestavimo pazymejimas (del alkoholio ir narkotiku)?
  Turiu ji nuo 2009 03, teises atsiimsiu 2011 10, ar jis tinka? Nees ant jo nera jokio galiojimo laiko uzrasyta

  Rimantas

  2011/09/11 at 09:50

  • Manome, kad minėtas pažymėjimas turėtų tikti , kadangi nėra nurodytas šio pažymėjimo galiojimo laikas (analogiškai kaip ir pirmosios pagalbos kursų baigimo baigimo pažymėjimas). Rekomenduojame apie tai pasiteirauti policijoje.

   KETbilietai.lt

   2011/09/11 at 12:24

 56. Sveiki, Uz greicio virsijima, man yra atimtos teises vairuoti 1 men. Ar taip pat turiu praeiti papildomus mokymus?

  Andrius

  2011/09/12 at 10:16

 57. Sveiki. Ar visiems asmenims norintiems susigrazinti vairuotojo pazymejima reikia tureti papildomo vairuotojų mokymo kursų baigimo pažymėjimą. (kai reikia perlaikyti egzaminus).

  Ramunas

  2011/09/16 at 08:50

  • Visiems asmenims, kuriems buvo atimta teisė vairuoti transporto priemones už KET pažeidimus, prieš atsiimant sulaikytą vairuotojo pažymėjimą reikia baigti papildomo vairuotojų mokymo kursus. Asmenims, kuriems teisė vairuoti atimta 1 metų ar ilgesniam laikotarpiui, dar reikalinga valstybės įmonėje “Regitra“ išlaikyti teorijos bei praktinio vairavimo egzaminus.

   KETbilietai.lt

   2011/09/16 at 10:21

   • Labai dekoju uz greita atsakyma.

    Geros dienos

    Ramunas

    2011/09/16 at 10:31

   • Sveiki, o kas jei man nuosprendis isigaliuojo 2009 05 28 ir teises buvo atimtos 3 metam , o Papildomi vairavimo kursai atsirado veliau ? O tai yra , kad man nuosprendis isigaliuojo anksciau nei atsirado tas Papildomas Vairuotoju Kursas. Tai jei as dabar islaukiau tuos 3 metus ir pvz 2012 birzelio menesi noredamas atsiimti Vairuotojo pazymejima turesiu islaikyti “Regitros teorija ir praktika“ nes cia suprantama daugiau nei metam ateme.. , O Papildomu kursu nereikes ? Prasau padeti isspresti sita klausima

    Andrius

    2011/09/25 at 12:41

 58. sveiki, man teises atimtos ilgiau nei metams ar as galiu anksciau islaikyt teorini ir praktini vazevima regitroja, nei sueinant terminui? aciu uz atsakyma.

  Darius

  2011/09/18 at 23:42

 59. Šiuo atveju teorijos egzaminą valstybės įmonėje “Regitra“ leidžiama laikyti ir anksčiau, tačiau praktinio vairavimo egzaminą galėsite ten laikyti tik suėjus teisės vairuoti atėmimo terminui. Primename, kad išlaikytas teorijos egzaminas galioja vienus metus.

  KETbilietai.lt

  2011/09/19 at 09:55

 60. Aš blogai apskaičiavau terminą, ir išsilaikiau praktinį vairavimo egzaminą likus porai savaičių iki termini pabaigos. Tai man vėl viską laikyti reikės iš naujo?

  Vilius

  2011/09/19 at 12:43

  • Kadangi valstybės įmonėje “Regitra” išlaikėte ir praktinio vairavimo egzaminą anksčiau negu baigėsi teisės vairuoti atėmimo laikas, bandykite su visais reikiamais dokumentais kreiptis į policijos komisariatą, kuriame saugomas vairuotojo pažymėjimas, Jei negražins, teks tuomet perlaikyti praktinio vairavimo egzaminą. Galite apie tai paklausti ir telefonu, paskambinę į to rajono (miesto) kelių policiją. Teisės vairuoti atęmimo laikotarpiu Jūs neturėjote teisės vairuoti motorinių transporto priemonių , net ir laikant praktinio vairavimo egzaminą.

   KETbilietai.lt

   2011/09/20 at 09:32

 61. Sveiki. Kokius kursus reikia isklausyti, kai vairuotojo pazimejimas atimtas 3 menesiam, uz greicio visijima?

  tadas

  2011/09/19 at 18:14

  • Šiuo atveju prieš atsiimant sulaikytą vairuotojo pažymėjimą reikia baigti papildomo vairuotojų mokymo kursus.

   KETbilietai.lt

   2011/09/20 at 08:50

 62. laba diena man buvo atimtos teises 3m uz avarija neblaivem ir veliau gavau bauda 100lt, ar galesiu kreiptis del termino sutrumpinimo?

  Svajunas

  2011/09/20 at 18:12

  • ATPK 329 str. įtvirtina taisyklę, pagal kurią nuobaudą paskyręs organas (pareigūnas) gali, praėjus ne mažiau kaip pusei paskirtojo laiko, pagal visuomeninės organizacijos, darbdavio tarpininkavimą, o kai tokia teisė atimta už tai, kad asmuo padarė teisės pažeidimą būdamas neblaivus arba apsvaigęs nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų, – ir pagal Vyriausybės įgaliotų atlikti medicininę ir švietėjišką atestaciją institucijų pažymą sutrumpinti nurodytos teisės atėmimo terminą, jeigu asmuo, kuriam atimta teisė vairuoti transporto priemonę, teisės atėmimo laikotarpiu nepadarė teisės pažeidimo.
   Teisės vairuoti atėmimo laikotarpis Jums negali būti sutrumpintas, kadangi teisės atėmimo laikotarpiu padarėte teisės pažeidimą už kurį buvo skirta 100 lt bauda .

   KETbilietai.lt

   2011/09/21 at 09:34

 63. o kur rasti juos klaipedoje?

  tadas

  2011/09/20 at 21:52

  • Klaipėdoje papildomą mokymą vairuotojams, nuolat pažeidinėjantiems kelių eismo taisykles , vykdo :

   – VšĮ AUTO „ABCDE“, Klaipėda, Alyvų g. 10A, tel. 34 1808 . Kursai vyksta antradieniais ir penktadieniais nuo 9 val.
   -UAB „Respublikos NT“, Klaipėda, Tiltų g. 16 / Didžioji Vandens g. 20A, tel. 25 94 61. Kursai vyksta trečiadieniais ir šeštadieniais nuo 9 val.

   KETbilietai.lt

   2011/09/21 at 08:40

 64. Kada galima ar reiktu pateikineti prasyma del teisiu atemimo termino sutrumpinimo, ar paejus pusiai termino ar termino pradzioje? Ir kada galima issilaikyti papildomus mokymus, bet kada ar butinai kazkiek dienu pries teisiu atemimo termino pasibaigima, gal galima ir anksiau?

  busnyy

  2011/09/20 at 22:23

  • Prašymą dėl teisės vairuoti atėmimo termino sutrumpinimo galima pateikti praėjus pusei atėmimo laikotarpio,
   tačiau tam reikalingus mokymus galima baigti ir anksčiau.

   KETbilietai.lt

   2011/09/21 at 11:38

 65. Sveiki, man atimtos teises Prienu teisme, pats gyvenu ir registruotas kaune, Kur kreiptis jau perlaikius visus papildomus egzaminus ir mokymus kad atgauciau teises?

  Rimantas

  2011/09/21 at 09:16

  • Jeigu tuo metu, kai buvo priimtas teismo sprendimas dėl teisės vairuoti atėmimo, Jūsų gyvenamoji vieta buvo deklaruota Prienų rajone, dėl vairuotojo pažymėjimo gražinimo reikėtų kreiptis į Prienų rajono Policijos komisariato kelių policiją.

   KETbilietai.lt

   2011/09/21 at 10:00

   • labas norejau suzinoti .as registruotas Utenoja bet sulaike ir teismo nuosprendis buvo Ukmergeja.tai ikuri, mieta man kreiptis?

    lauris

    2011/12/09 at 20:05

 66. Na po ilgu skambinejimu pagaliau suzinojau ir nutariau pasidalinti su jumis visa informacija kaip atgauti vairuotojo pazymejima.
  1.Pirmiausiai reikalinga medicinine pazyma KURI TURI BUTI ISDUOTA PO TEISMO NUTARTIES DATOS.
  2.Registruojantis i papildomus vairavimo mokymus privalote pateikti pirmine teismo nutarti. (Be jos negalesite uzsiregistruoti).
  3.Reikalingas sveikatos ziniu atestavimo pazymejimas (alkoholio ir narkotiku zalai). Ji gausite sumokeja 70lt ir nunese brendziuko su saldainiais (jei nenorite gaisti laiko). Jei ji turite nuo seniau ir jis be galiojimo datos tai tada tinka ir tas.
  4.Egzaminai regitroje (teorija ismoksite http://www.ketbilietai.lt sumokeje 5lt ir paskyre tam 3 dienas).Vairavimo egzamina laikykite prie tai pasimokine papildomai bent 2 akademines valandas su instruktorium. Jis parodys egzaminu marsrutus ir kur daromos dazniausios klaidos.
  5. Jei atsimsite Kaune teises tai darbo laikas Chemijos pr. 4,: treciadieniais 15-16 h, penktadieniais 9-10.
  Sekmes!

  Rimantas

  2011/09/21 at 11:50

  • sveikas dekui us zinias bet kokios ten teismo nutarties reikia .tipo kad teises grazinamos ar tos kai man jas ateme?

   lauris

   2011/12/09 at 20:09

 67. prageriau teises metams,terminas pasibaige,esu uzsieni,gryzti perlaikyti nera galimybiu laiko atzvilgiu,tai jei issilaikau teises airijoje,cia yra isduodamos europines teises galiojancios ir lietuvoje,klausimas,ar gryzus lietuva man vel tektu perlaikyti teises nors tureciau issilaikes airijoje teises? dekui

  edga

  2011/09/21 at 15:18

  • LR VRM ministro 2008 m. rugsėjo 10 d. įsakymu Nr. 1V-328 patvirtintų MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMŲ IŠDAVIMO TAISYKLIŲ 32 punkte nurodoma, – “Vairuotojo pažymėjimas, išduotas ES valstybėje narėje ar EEE valstybėje pareiškėjams, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos Respublikoje ar kurie pasirinko Lietuvos Respubliką kaip nuolatinę gyvenamąją vietą (pasirinkimas nurodomas prašyme išduoti vairuotojo pažymėjimą), keičiamas į Lietuvos Respublikos vairuotojo pažymėjimą be egzaminų.“
   Tad gavus vairuotojo pažymėjimą Airijoje būtų paprasčiau pakeisti jį į lietuvišką.
   Vairuotojo pažymėjimai , neatsiimti praėjus vieneriems metams nuo teisės vairuoti transporto priemones atėmimo termino pabaigos, yra siunčiami į V.Į “Regitra“. Tad tokiu atveju dėl Airijoje išduoto vairuotojo pakeitimo į lietuvišką jau reikėtų papildomai pasiteirauti el. p. vp.info@regitra.lt

   KETbilietai.lt

   2011/09/23 at 11:14

 68. Sveiki, o kas jei man nuosprendis isigaliuojo 2009 05 28 ir teises buvo atimtos 3 metam , o Papildomi vairavimo kursai atsirado veliau ? O tai yra , kad man nuosprendis isigaliuojo anksciau nei atsirado tas Papildomas Vairuotoju Kursas. Tai jei as dabar islaukiau tuos 3 metus ir pvz 2012 birzelio menesi noredamas atsiimti Vairuotojo pazymejima turesiu islaikyti ”Regitros teorija ir praktika” nes cia suprantama daugiau nei metam ateme.. , O Papildomu kursu nereikes ? Prasau padeti isspresti sita klausima

  Andrius

  2011/09/25 at 12:46

  • Papildomus kursus šiuo atveju lankyti reikalinga. Tai galima suprasti perskaičius atsakymą į analogišką klausimą ,patalpintą Valstybinės kelių transporto inspekcijos tinklapio http://www.vkti.gov.lt. nuorodoje “Klausimai“. Minėto klausimo ir atsakymo į jį kopija:
   Vairavimo teisė buvo prarasta dar prieš įsigaliojant Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2009 m. birželio 23 d. įsakymui Nr. 3-287 „Dėl Motorinių transporto priemonių vairuotojų, nuolat pažeidžiančių Kelių eismo taisyklių reikalavimus ir už tai nubaustų administracine tvarka, įskaitant vairavimo teisės atėmimą, papildomo mokymo laikinojo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (Žin., 2009, Nr. 76-3152, Nr. 85-3626). Ar šiuo metu būtina baigti papildomą mokymą, kuris numatytas minimu įsakymu patvirtintame tvarkos apraše, nors eismo įvykio metu tokių reikalavimų dar nebuvo ir teismo nutarime apie tai nekalbama?

   2011-01-04

   Motorinių transporto priemonių vairuotojų, nuolat pažeidžiančių Kelių eismo taisyklių reikalavimus ir už tai nubaustų administracine tvarka, įskaitant vairavimo teisės atėmimą, papildomo mokymo laikinasis tvarkos aprašas įsigaliojo 2009 m. liepos 1 d., todėl nuo šios datos taikomi jame nurodyti reikalavimai. Nors vairavimo teisė prarasta, kai dar negaliojo papildomo mokymo reikalavimai vairuotojams, dabar, norint susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą, būtina nustatyta tvarka baigti papildomo mokymo kursą.

   KETbilietai.lt

   2011/09/25 at 15:54

 69. Laba diena,
  pasikartosiu turbut su klausimu.Pazimejimas buvo atimtas uz girtuma dvejiems metams,kategorijas turejau visas,pagautas neblaivus buvau su B kategorija….Tai kaip suprantu is visu cia rasiusiu jog perlaikyti man dabar reikes tik B kategorija? Ir pazymejima visvien gamins nauja?Ir ar isliks mano buvosios visos kitos kategorijos?

  Aciu labai uz atsakyma

  Algirdas

  2011/09/26 at 17:20

  • Jums V.Į “Regitra“ šiuo atveju reikės laikyti tik B kategorijos praktinio vairavimo egzaminą ( tos kategorijos kurią vairuojant buvo padarytas pažeidimas, už kurį buvo atimta teisė vairuoti ). Jeigu vairuotojo pažymėjimas bus keičiamas, tai naujame vairuotojo pažymėjime turėtų būti nurodytos tos kategorijos, kurios buvo anksčiau išduotame vairuotojo pažymėjime tik tuo atveju, jei sveikatos patikros pažymėjime bus nurodyta, kad Jūs galite vairuoti tų kategorijų transporto priemones.

   KETbilietai.lt

   2011/09/27 at 12:43

   • Tai turbut norejot paminet jog ir teeorija ir praktika B kategorijos reiktu laikyti ?

    Dar syki aciu.

    Algirdas

    2011/09/28 at 12:55

    • Reikės laikyti pirma teorijos, o po to praktinio vairavimo egzaminus.

     KETbilietai.lt

     2011/09/29 at 17:21

 70. Laba diena norejau paklausti per kiek dienu galima apskusti, nuosprendi? atimtos teises uz greicio virsijima

  busnyy

  2011/09/27 at 22:06

  • Skundas dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo
   prašymu gali atnaujinti atitinkamas administracinis teismas.

   KETbilietai.lt

   2011/09/29 at 17:26

 71. Laba diena. Praradau teises metams budamas neblaivus, po puses metu zadu prasyti kad grazintu. Ar po puses metu reikes perlaikyt egzaminus “Regitroje“?
  Aciu

  Giedrius

  2011/09/28 at 20:34

  • Jeigu Jūsų prašymu bus sutrumpintas teisės vairuoti atėmimo laikas, tuomet prieš atsiimant vairuotojo pažymėjimą egzaminų valstybės įmonėje “Regitra“ nereikės laikyti.

   KETbilietai.lt

   2011/09/29 at 17:36

 72. Sveiki, jeigu as studentas tai charakteristika turetu isduoti mokymo istaiga?

  Vladka

  2011/09/29 at 14:54

 73. sveiki, norejau paklaust, jei teises buvo atimtos 2008 02 08 tai kiek zinau papildomu mokymu nerikia.
  ir ar galima teorijos egzamina issilaikyti anksciau, dar nepasibaigus teises vairuoti atemimo laikui?

  Aurelijus

  2011/10/04 at 14:44

  • Motorinių transporto priemonių vairuotojų, nuolat pažeidžiančių Kelių eismo taisyklių reikalavimus ir už tai nubaustų administracine tvarka, įskaitant vairavimo teisės atėmimą, papildomo mokymo laikinasis tvarkos aprašas įsigaliojo 2009 m. liepos 1 d., todėl nuo šios datos taikomi jame nurodyti reikalavimai. Nors vairavimo teisė prarasta, kai dar negaliojo papildomo mokymo reikalavimai vairuotojams, dabar, norint susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą, būtina nustatyta tvarka baigti papildomo mokymo kursą. Teorinį egzaminą valstybės įmonėje “Regitra“ leidžiama laikyti ir nepasibaigus teisės vairuoti atėmimo terminui.

   KETbilietai.lt

   2011/10/04 at 17:13

 74. Laba diena, praradau teises vieneriems metams uz lengva girtuma. Lapkricio viduryje bus praeje puse laiko. Kreipsiuosi i teisma del atsiemimo anksciau laiko. Zinau kad reikia isklausyti alkoholio zalos kursus. O ar reikia tu papyldimu mokymu?? teisejas apie juos kiek pamenu nieko nepaminejo sakant nuosprendi. Ir Ar kliudis atgauti vairuotojo pazymejima padarytas nusizengimas,tamsiu paros metu be atsvaito 🙂

  zygimantas

  2011/10/06 at 10:18

  • Šiuo atveju reikalinga išklausyti ir papildomo mokymo kursą. Teisės vairuoti atėmimo laikotarpis Jums negali būti sutrumpintas, kadangi teisės atėmimo laikotarpiu padarėte teisės pažeidimą, – tai numatyta ATPK 329 straipsnyje.

   KETbilietai.lt

   2011/10/06 at 12:03

  • atgauti vairuotojo pazimejima tau 0.01%

   Aurelijus

   2011/10/12 at 15:17

 75. Bet tai koks cia pazeidimas? Ejau is drauges namo ir pasviestoje sankryzoje sustabde. Gavau 7lt bauda. Ir atsvaita dovanu. Negi i toki pazeidima taip grieztai atsizvelgiama?

  zygimantas

  2011/10/06 at 14:03

  • Bet koks pažeidimas, už kurį pareigūnas skyrė nuobaudą, yra priskiriamas prie teisės pažeidimų. Pareigūnai gali skirti nuobaudas ne vien tik už KET pažeidimus, bet ir kitus pažeidimus. Jeigu Jūs ėjote gyvenvietėje apšviestoje sankryžoje per važiuojamąją dalį be atšvaito, tai nepriskirtina prie KET pažeidimų. KET pažeidimas, už kurį Jums buvo skirta bauda, turėtų būti nurodytas ant baudos kvito, kurį surašė pareigūnas, išnagrinėjęs bylą ir priėmęs nutarimą skirti baudą pažeidimo padarymo vietoje.

   KETbilietai.lt

   2011/10/07 at 08:49

 76. Buvo atimtos teises pries 4 metus ar reikia perlaikyti is naujo? nors nebuvo dar isejas istatymas del perlaikymo

  Darius

  2011/10/09 at 17:11

 77. Jeigu teisė vairuoti buvo atimta vienerių metų ar ilgesniam laikotarpiui, vairuotojo pažymėjimas gražinamas tik išlaikius valstybės įmonėje “Regitra“ teorinį bei praktinio vairavimo egzaminus,

  KETbilietai.lt

  2011/10/09 at 19:53

 78. Sveiki, man teises yra atimtos 2metam uz alkoholio vartojima.Ar galeciau praktikuotis vazinetis su masina M zenklu nepraejus 2metu terminui?

  Antanas

  2011/10/11 at 22:11

  • Teisės vairuoti atėmimo laikotarpiu negalima vairuoti motorinių transporto priemonių , o taip pat ir mokytis vairuoti ar laikyti praktinio vairavimo egzaminą valstybės įmonėje “Regitra“.

   KETbilietai.lt

   2011/10/13 at 09:48

 79. laba diena man atimtos teises 6men, jai duodu kad sutrumpintu atimtu teisiu laika reik laikyt papildoma kursa ar ne? nes taaip ir nesupratau, aciu uz atsakyma. jai galite atsakykite i e-mail.

  romas

  2011/10/12 at 10:44

 80. Laba diena, man teises buvo atimtos metams. Praejo jau daugiau 10 menesiu. Ar dar galima kreiptis i teisma, del termino sutrumpinimo?. Aciu uz atsakyma

  Lina

  2011/10/13 at 15:45

 81. Sveiki. Man buvo atimtos teises vairuoti auto uz greti 2 men. atsiemant man reikia laikyti kokius kursus?

  Vadimka

  2011/10/17 at 12:44

 82. Sveiki. Man buvo atimtos teises vairuoti auto uz greiti 2 men. Atsiemant man pasake kad dar 20 dienu skaiciuojamos per kurias galiu paduoti skunda (Gaunasi 2 men + 20 dienu!). Ar taip gali buti?

  Vadimka

  2011/10/19 at 08:29

  • Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2009 m. liepos 29 d. įsakymu Nr. 1V-418 patvirtinto

   MOTORINĖS TRANSPORTO PRIEMONĖS VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMO ATĖMIMO IR
   GRĄŽINIMO TVARKOS APRAŠE
   teisės vairuoti atėmimo termino pratęsimas numatytas tik jo 6 punkte – “ Jeigu asmuo, iš kurio teisė vairuoti atimta, vengia atiduoti policijai vairuotojo pažymėjimą ir toliau transporto priemonę vairuoja teisės vairuoti atėmimo laikotarpiu, Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 225 straipsnio 2 dalies 2 punkte nurodyti policijos pareigūnai gali pratęsti teisės vairuoti atėmimą tiek laiko, kiek buvo neteisėtai naudotasi vairuotojo pažymėjimu. Nutarimo pratęsti teisės vairuoti atėmimo terminą nuorašas per tris darbo dienas nuo šio nutarimo priėmimo dienos įteikiamas arba išsiunčiamas asmeniui, iš kurio teisė vairuoti atimta“ .

   KETbilietai.lt

   2011/10/19 at 12:46

 83. Sveiki,man atimtos teises 3 metam,jau praejo 2 metai,bet per ta laika buvau padares nusizengima,ar galiu kreiptis i teisma kad anksciau laiko atiduotu teises?

  edu

  2011/10/21 at 10:27

  • Teisės vairuoti atėmimo laikas Jums negali būti sutrumpintas, kadangi teisės atėmimo laikotarpiu padarėte teisės pažeidimą, – tai numatyta ATPK 329 straipsnyje.

   KETbilietai.lt

   2011/10/21 at 11:37

 84. Ar galima prašyti teismo, kad vietoj baudos + teisių atėmimo, būtų paskirta bauda + neapmokami viešieji darbai?

  Milda

  2011/10/31 at 19:23

  • LR Administracinių teisės pažeidimų kodekso numatytais atvejais ir tvarka teismo ar institucijos (pareigūno), nagrinėjančios (nagrinėjančio) administracinio nusižengimo bylą ne teismo tvarka, nutarimu ir pažeidėjo prašymu ar sutikimu bauda ar jos dalis gali būti pakeista viešaisiais darbais.

   Minėto kodekso 26 straipsnyje nurodyta:

   1. Viešieji darbai yra neatlygintini visuomenei naudingi darbai, skiriami kaip alternatyvi administracinė nuobauda vietoj baudos. Viešieji darbai atliekami tik tuo atveju, jeigu asmuo sutinka. Viešųjų darbų trukmė skaičiuojama valandomis.

   2. Viešieji darbai skiriami tik darbingiems asmenims ir gali būti neskiriami nėščioms moterims, jei tai gali pakenkti jų ar vaisiaus sveikatai, arba asmenims, auginantiems vaiką iki septynerių metų, atsižvelgiant į vaiko interesus, arba neįgaliesiems.

   KETbilietai.lt

   2011/11/01 at 13:37

 85. Ir jeigu atėmus teises po metų jas perlaikai, iš naujo skaičiuojamas vairuotojo stažas, ar ne?

  Milda

  2011/10/31 at 19:36

  • Vairuotojo stažas skaičiuojamas nuo vairuotojo pažymėjimo išdavimo pradžios,, neatsižvelgiant į teisės vairuoti atėmimo laikotarpį.

   KETbilietai.lt

   2011/11/01 at 13:57

 86. sveiki, jeigu ateme teises 3 menesiam uz greicio virsijima, tai jokiu kursu nereikia? tiesiog atnest sveikatos pazyma ir viskas? ar reikai dar nesamoningus kursus klausyt?

  fisher

  2011/11/01 at 10:57

  • Šiuo atveju, prieš atsiimant sulaikytą vairuotojo pažymėjimą, reikia baigti ir papildomo vairuotojų mokymo kursus.

   KETbilietai.lt

   2011/11/01 at 14:04

 87. laba diena ar galima kreiptis y teisma anksciau laiko del vairuotojo pazymejimo susigrazinimo man jas paeme 3metem bet puse laiko jau praejo po teisiu atemimo neturejau jokiu nuobaudu ir ar man reikes viska perlaikyti ar tik valstybiny regitroj laukiu ats

  tadas

  2011/11/02 at 11:09

  • Turite teisę kreiptis į teismą dėl teisės vairuoti atėmimo laiko sutrumpinimo. Jeigu bus sutrumpintas teisės vairuoti atėmimo laikas, Jums reikės valstybės įmonėje “Regitra“ išlaikyti teorijos ir praktinio vairavimo egzaminus, nes nuo teisės vairuoti atėmimo pradžios praėjo 1 metai ir daugiau.

   KETbilietai.lt

   2011/11/03 at 14:29

 88. Buvo atimtos teises pirmą kartą neturint 2metu stažo 4menesiams už greičio viršijimą ar reikia papildomo vairuotojų mokymo baigimo pažymėjimo atsiimant teises? Nes žiūrėjau, kad ten reikia eiti NUOLAT praradusiems teises, o aš praradau pirmą kartą.

  Dovydas

  2011/11/06 at 18:30

  • Šiuo atveju reikia baigti papildomo vairuotojų mokymo kursus prieš atsiimant sulaikytą vairuotojo pažymėjimą.

   KETbilietai.lt

   2011/11/12 at 16:02

 89. Sveiki, taigi padariau avarija ir man gresia 100-200lt bauda arba teisiu atemimas iki 3-6men. Mano vairavimo stazas 3savaites. Tai man gali gresti teisiu atemimas ar didesne bauda? Tai pirmas mano nusizengimas. Laukiu ats;

  povilas

  2011/11/11 at 15:24

  • Kadangi nebuvote baustas administracine tvarka už KET pažeidimus, Jums už šį pažeidimą turėtų būti taikoma švelnesnė nuobauda – piniginė bauda.

   KETbilietai.lt

   2011/11/12 at 16:10

   • Aisku, po keliu dienu suzinojau kad autoavarijoje dalyvaves vyriskis atsigule i ligonine jam vidutinis suzalojimas, bent man jis taip sake. Taciau jis pareigunams ir man sake jog, jokio pareiskimo del sveikatos sutrikdymo nerasys. Tai man greiciausiai gresia tik bauda?

    Povilas

    2011/11/13 at 21:45

    • Dėl eismo įvykio, sukėlusio kitų asmenų nežymų sveikatos sutrikdymą, vairuotojui pagal ATPK 127-1str.
     skiriama 500-1000 lt. bauda arba teisės vairuoti atėmimas 12-24 mėn. Jeigu įvykio metu asmuo patyrė žymų sveikatos sutrikdymą, vairuotojui yra taikoma baudžiamoji atsakomybė.

     KETbilietai.lt

     2011/11/15 at 13:07

 90. sveiki man teises atimtos 9men as per teisma pateikiau rekomendacija ir pazimejima kad isklausiau kursus nuo alkocholizmo ir narkotiku zalos kokiu reikes dokumentu atsiimant?
  Ir ar galiu tureti vilties kad atiduos teises praejus puse bausmes termino?

  Karolis

  2011/11/13 at 22:57

  • Jeigu pateikta rekomendacija pakankamai motyvuota ir Jūs teisės atėmimo laikotarpiu nepadarėte teisės pažeidimo, tikėtina , kad teismas patenkins Jūsų prašymą.
   Kad atsiimti po atėmimo vairuotojo pažymėjimą , reikės policijai dar pateikti papildomo vairuotojų mokymo baigimo pažymėjimą.

   KETbilietai.lt

   2011/11/15 at 13:33

   • reikės policijai dar pateikti papildomo vairuotojų mokymo baigimo pažymėjimą.
    Kaip šitą vietą suprasti?

    Karolis

    2011/11/17 at 17:35

    • Paskambinkte Regitrai Jums nurodys imone ,kurios organizuoja papildomus mokymus.

     paulius

     2011/11/22 at 12:00

 91. Laba diena. Norėjau paklausti, kur galima rasti, tuos kursus Trakuose, dėl alchoholio ir narkotiniu medžiagų? Ir dar, jaigu man teismas atėmė teises, tai man iškart į teismą ir kreiptis, ar pirma y policijos komisariatą eiti kur buvo surašytas protokolas? Atsakymą jaigu galima, būtų gerai gauti y E_Mail adresą.

  Mantas

  2011/11/15 at 00:01

  • Paskambinkte Regitrai-Jums pasakys ,kokios imones organizuoja papildomus mokumus,kaip atsiimti teises.

   paulius

   2011/11/22 at 12:05

 92. reikės policijai dar pateikti papildomo vairuotojų mokymo baigimo pažymėjimą.
  Kaip šitą vietą suprasti? perlaikyti gi man nereikia tai koki dokumenta pateikti? kazka baigti dar reikes?

  Karolis

  2011/11/18 at 15:49

  • Sveiki.Jums reikia baigti papildomus mokymus įmonėje,kuri organizuoja tokius kursus/įmonių sąrašą galte rasti internete arba paskambinus į Regitrą/Kursuose Jums viską paaiškins.

   paulius

   2011/11/22 at 12:17

 93. Sveiki. Uz ka galima netekti vairuotojo pazymejimo be vairavimo isgerus ar apsvaigus? Ta prasme ilgesniam nei 1m. laikotarpiui?

  Kokios baudos ir atsakomybe gresia asmeniui, neturinciam 2m vairavimo stazo?

  Rimas

  2011/11/24 at 00:18

  • Sveiki,
   Šioje svtainėje yra nuobaudų lentelė.Pažiūrekite,jei bus dar klausimų-rašykite.

   paulius

   2011/11/25 at 11:51

 94. Laba diena,

  Norėjau pasiteirauti, jeigu teisės buvo atimtos 1 metams, nutarimas buvo priimtas administraciniame teisme, tai norėdama jas susigrąžinti po pusės laikotarpio, prašymą turėčiau pateikti protokolą surašiusiam pareigūnui, ar nutarimą paskelbusiam teisėjui? Kreiptis į instituciją, ar į konkretų asmenį?

  Ir nuo kokios dienos skaitosi nutarimo įsigalėjimas? Nuo jo priėmimo datos, nuo laikinųjų teisių pasibaigimo datos, ar nuo kokio kito laikotarpio?

  Dėkui už atsakymus.

  Milda

  2011/11/24 at 01:43

  • Laba diena. Prašyma turi pateikti, nutarima paskelbusiam teismui. Nutarimo įsigaliojimas galioja nuo tos dienos, kai laikinos teisės jau nebebuvo išduotos. 🙂

   Mantas

   2012/01/12 at 23:22

 95. teises buvo atimtos pusei metu uz tai kad per metus turejau 4 nuobaudas ( visose buvau blaivus, zmones nenukentejo). ar reikes man eiti papildomus kursus kazkokius? ar galima sutrumpinti teisiu atemimo laikotarpi? (stazas 4.5m.)
  Dekui uz atsakymus

  Gariss

  2011/11/25 at 11:18

  • Sveiki,
   Papildomų kursų baigti nereikės.Prėjus pusei teisių atėmimo termino kreipkitės į Regitrą.

   paulius

   2011/11/25 at 11:59

 96. Sweiki, gal zinot ar galima susirinkt visus dokumentus ir tuos kursus issilaikyt jei dar nesuejas terminas teisiu atemimo?

  Svajunas

  2011/11/26 at 17:20

 97. sveiki man teises ateme 4 menesiam keliu policijoj, uz greicio virsijima neturint 2 metu stazo. ar man reikes klausyt kazkokiu kursu, ar perlaikynet ? buvau blaivas. teismo nebuvo viska nusprende keliu policijoj. dekui uz atsakyma,

  Andzej

  2011/11/27 at 16:02

 98. sveiki, gal kas zinot ar tiesa, kad nuo 2012 01 01 nori panaikinti paru aresta uz padaryta nuobauda automobiliu???
  Nes gavau 25 paru aresta, uz pasikartojusi pazeidima kelyje, bet sendien kalbejau su pareigunu kuris sake, kad svarsto nebeskirt aresto, Nes as net dabar turiu laukti ejleje atlikti bausme. eileje esu 8tas:DDD

  vilius

  2011/12/01 at 16:35

 99. Atimtos teises 4 menesiams, uz 3 pazedimus. visi padaryti esant blaivam. ar galima susigrazinti teises anksciau laiko? nuo atemimo daugiau nuobaudu nera.

  Tomas

  2011/12/02 at 15:25

 100. Sveiki, kur Klaipedoje galima praeiti kursus apie alkoholio ir narkotiku zala atsiemant teises? tie kursai apie 60 lt kainuoja

  Aras

  2011/12/05 at 20:17

 101. Sveiki,
  vyrui buvo atimtos teises uz greicio virsijima.Jis viska susitvarke-sumokejo bauda,isklause kursus, turi galiojanti sveikatos pazymejima, atemimo terminas jau baigesi, taciau jis yra ne Lietuvoje.Gal zinot,jei ivaziuotu i LIetuva su automobiliu,kokia bauda jam grestu?Gal butu galima nuskenuoti ir nusiusti jam tuos dokumentus,kaip irodyma,jei sustabdytu policija.

  Emilija

  2011/12/08 at 21:47

 102. sveiki, neturiu dviejiu metu stazo nusizengima padariau kad stvojau neigaliujiu vietoje ar man pragtes vairuotojo pazimejima ar nereikes perlaikyti teisiu

  vladas

  2011/12/09 at 19:01

 103. jai metam atimtos teises ir ipusta 1,51 imanoma po puses laiko atcimti?

  Arminas

  2011/12/17 at 01:49

 104. jai metam atimtos teises ir ipusta 1,51 po puses metu imanoma atciimti?

  Arminas

  2011/12/17 at 02:07

 105. Sveiki. Atimtos teises metams. Jeigu po puses metu prasoma sutrumpinti teisiu atemimo termina ir jis yra sutrumpinamas iki maziau negu metai ar reikia regitroj perlaikineti egzaminus?

  Darius

  2011/12/25 at 11:26

 106. Sveiki. Girdejau apie buda atgauti teises anksciau laiko esant nesciai. Ar tai tiesa? Jei taip tai ar itakos neturetu po teises vairuoti atemimo padarytas dar vienas nusizengimas?

  Agne

  2011/12/25 at 23:31

  • Teisejai turetum irodyt kodel tau butina vairuoti nesciai ir surinkti daug dokumentu pvz;.( med. pazymos ,darbo tarpininkavimo rastas, minimali alga, ir pan. aukstosios mokyklos charakteristika, seneliu globa, ). O del baudos kuri yra administracine nuobauda uz KET pazeidima, tai sansai atgauti lygus 0.

   55

   2011/12/27 at 13:40

 107. pirma kara padariau nusižengima rado 0,84p .gyrtuma kokia bauda laukia mane aš labai gailiosi

  Feliksas

  2011/12/29 at 13:15

 108. uz vairavimo neblaiviam (0.5) – 1000lt ir metam teises.
  1.Po puse metu kur pirmiausia reikia kreptis – i teisma ar policija?
  2.Ar bauda galiu sumoketi dalimis? Ar butinai moketi banke, ar galima sumoketi internetu ir atspaudynti apmokejima, kad galeciau pristatyti i policija?
  Aciu

  Ser

  2011/12/29 at 23:30

 109. uz vairavimo neblaiviam (0.5) – 1000lt ir metam teises.
  1.Po puse metu kur pirmiausia reikia kreptis – i teisma ar policija?
  2.Ar bauda galiu sumoketi dalimis? Ar butinai moketi banke, ar galima sumoketi internetu ir atspaudynti apmokejima, kad galeciau pristatyti i policija?

  Ser

  2011/12/29 at 23:32

 110. man teises buvo atimtos ant 3 metu o jau praejo apie 6 metai ar butu galima atsiimti teises uz pinigus kad nereiketu niekur vaikscioti ir rinkineti tuos dokumentus kiek reiketu tiek uzmokeciau mano el pastas ira hppastas11@gmail.com

  edvardas

  2012/01/02 at 12:19

 111. Ar galima laikyti papildomus vairavimo kursus anksciau ir kiek laiko jie galioja?

  Svajunas

  2012/01/02 at 15:35

 112. sveiki dabar man reikia atsiiminet teises po metu laiko buvau nubaustas uz chuliganiska vairavima gavau lapuka toki kuriame parasyta ko man reikes kokiu dokumentu 1 asmens dokumentas 2 papildomo vairuotoju mokymo baigimo pazymejimas 3 VI “regitra“ pazymejima(apie praktinio egzamino perlaikyma) 4 vairuotojo sveikatos patikrinimo pazyma. tai noreciau paklausti kaip man gauti ta regitros pazymejima apie praktinio egzamino perlaikyma?

  erikas

  2012/01/02 at 16:18

 113. sveiki man buvo atimtos teises ir noriu jas perlaikyti bet esu nesumokejas baudos ar man jas leis perlaikyt

  Liudas

  2012/01/05 at 01:07

 114. tur but cia jau tik klausimai – atsakimu ne sulauksim

  Ser

  2012/01/06 at 19:10

 115. sveiki, reikia pagalbos, man ateme teise vairuoti uz greicio virsijima (ant auto kameros papuoliau AUDI A8 TELSIAI 🙂 ) virsijau 55km/h neturedamas 2metu stazo (klevuks) 105km/h gyvenvieteje, bet tjp sudinai isejo kad uztaike iskart ivaziavus i gyvenviete nespejus pristabdyt, na bet ce nepasiteisinimas, tiesiog lengvabudiskas (piemens) elgesys, teismo sprendimu gavau 1000lt baudos ir teises vairuoti atemimas 12menesiu, ar imanoma man po 6 menesiu jas atsiimt? beto buvo pirmas bet stiprus pazeidimas, per ta laika jokio pazeidimo nepadariau, bauda susimokejau laiku, kas galit patart? gal kam panasei buve yra? ir beto ar turi tame reiksmes jai as apskundziau teismo sprendima, (tisiog norejau laikinas teises dar menesukui prasitest) aisku skunda atmete 🙂

  Dainius

  2012/01/09 at 18:23

 116. Sveiki,man teises buvo atimtos 2008 m uz avarija neblaiviam ir sunku keleivio suzalojima uz tai praradau teise vairuoti dar ligoniu kasos prisiteise nemaza suma pinigu uz gydyma keleivio,dabar jau praeje 2 metai ir noriu atsiimt teises,ar reikes i tuos kursus papildomus eit?

  Giedrius

  2012/01/11 at 02:58

  • Papildomi kursai būtini, be jų jūsų tiesiog neprileis regitra laikyti egzaminų. 🙂

   Mantas

   2012/01/12 at 23:25

 117. Sveiki, man buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas 3 metams už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos, jau suėjo pusė atėmimo termino, visas baudas sumokėjau, tarpininkavimo raštą pateiks darbdavys, ketinu išklausyti papildomus vairuotojų mokymus, norėčiau pasiteirauti kokių dar dokumentų reikės? Ar reikės pažymos iš policijos jog per atėmimo laikotarpį nesu baustas? Buvau blaivus, tas įrašyta ir policijos protokole, ar reikės kokios pažymos iš daktarų?

  Rimas

  2012/01/11 at 21:16

 118. Nu rimatai as pasakysu jei as per tus do metus nikarta nenusizengiau tai kam munei perlaikyt tas teisis rimtai lai ben veina karta cia viejus peziet lai baud tus katrei ir prasizengi. As islaikiau tas teisis rame atvaziniejau tus do metus i lai doud munei tas irgi saziniga. daba mona teisis baigas 2012 09 23 i kon turiesu perlaikyt nu nesamone tikra.

  Aurimas

  2012/01/11 at 21:29

 119. tai kur reik nešt prasšyma dėl teisių gražinimo anksčiau laiko į teisma ar y policija?

  Gedas

  2012/01/23 at 18:13

 120. Specialiaja teise vairuoti ateme 6 menesiams, apygardos teismas po to kai apylines teismo sprendima apskunde komisariatas. Buvau neblaivus. Pries padarant pazeidima, turejau gal viena-du pazeidimus del parkavimo. Praejo 3 menesiai nuo atemimo, kokius dokumentus ir kam turiu pateikti noredamas, kad teise butu atstatyta po puses paskirto laiko? Pati pazymejima turiu, nes sulaikius prie saves jo neturejau, nes buvo pavogtas 🙂 Busiu dekingas uz atsakyma.

  ATV

  2012/01/25 at 15:07

 121. sveiki.man jau praejo laikas jau kaip du metai ka pirmiau daryt kokius dokumentus reikia pristatyt kokioj registroj registruotis as prienietis ar pirmiau teorija laikyt ar pries teorija galiu uzsisakyt papildomus vaziavimus visdelto laiko jau praejo

  laimis

  2012/02/01 at 23:20

 122. Tik susiktoj lietuvoj gali but tokie istatymai , uz ta pati pazeidima vienam duoda 3metus ir 3000lt o kitam tiesiog 100lt. Nekenciu tu korumpuotu teiseju ir tu kurie priema tokius neapgalvotus istatymus. Paaiskinsiu detaliau : uz betoninio stulpo subraizima dave 3000lt it 3m (nebuvau nei girtas, isvis negerentis esu), prasiau kad neatimtu teisiu, buvau surinkes ~20 visokiu poperiu, bet jokios malones nesulaukiau , praradau darba , dabar geriausiu atveju ka man belieka , tai sulaukti puses termino. Absurdas cia gyventi!!! Nebandau nieko kaltinti bet uz atseit toki pazeidima kuri padariau as , tiek daug skirti baudas dar teisiu atemimas nulementis atleidima is darbo — per ziauru.

  Edgar

  2012/02/04 at 01:39

  • pas mus cia sitoj susiktoj lietuvoj be ginklo nieko nepasieksi kol neissaudisi tu tvariu tol nieko nebus

   edvardas

   2012/02/04 at 11:57

 123. Sveiki-man buvo teises atimtos traktoristo 2m.Bet jau prasybaige tas laikas-ar man reikes teorija laikyt isnaujo?

  GINTARAS

  2012/02/04 at 16:14

 124. sveiki,man atimtos teises 2men.ir paskirta 300lt bauda.uz tai kad pervaziavau traukiniu pervaza neuzgesus raudonam signalui,traukinys buvo pravaziaves,priespriesa stovejo kitas automobilis su ilgom sviesom,nepastebejau kad signalas neuzgeso kadangi buvau apakintas ilguju sviesu,ir maniau kad kitas auto pajudejotodel pajudejau ir as tik pervaziavus pervaza signalas uzgeso bet cia jau uzsiziebe policijos svitureliai.teises buvo paimtos,kreipiaus i teisma bet nesekmingai,paliko galiot nuosprendi,norejau terminas baigias vasario25d.norejau paklaust ko man dabar reikia norint atsiimti teises ir kiek man tai kainuos,bauda susimokejau.aciu.

  ramas

  2012/02/10 at 15:04

 125. Norejau dar pasiteirauti del teisių atsigražinimo, kas nors pasikeite ar kada žada kažkas keistis su teisėm, nes kažka girdėjau, kad kovo mėnesį kažkas keisis, bet neatsimenu kas. :/

  Mantas

  2012/02/17 at 02:29

 126. Sveiki,norejau paklaust.Siu metu vasario menesi sunus padare avarija neblaivus( 0,9 pr.),kliude sviesofora.Atimtos teises 3 m.,ir 4000 lt.bauda.Ar gales sunus atsiimti teises anksciau laiko,praejus 1,5 metu,ir kokiu dokumentu jam reikes? Aciu.

  Rima

  2012/02/29 at 15:58

 127. Norėjau pasiteirauti, kokių dokumentų reikia vykstant į Regitrą perlaikyti egzamino, teisėms atgauti (praktiniam egzaminui)? Čia parašyta,kad su savimi turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą bei galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą, patvirtinančią, jog medikai leidžia asmeniui vairuoti. Tačiau užsiregistravus tinklapyje ir nurodžius, jog egzaminas bus laikomas pažymėjimui susigrąžinti rašo, jog be minėtų dokumentų reikia pirmosios medicinos pagalbos pažymėjimo (šį turiu), bei kursų baigimo pažymėjimo. Koks čia pažymėjimas, tai mokyklinio kurso baigimo pažymėjimas? Ar tai reiškia, kad iš naujo reiks išklausyti ir išlaikyti mokyklinį kursą (senasis, pagal naujus įstatymus, jau nebegalioja)?

  Povilas

  2012/03/03 at 16:08

 128. laba diena, imanoma tyketis, kad panaikintu pareigunas mano padaryta pazeidima ( pazeidimas lengvas, ispejimas), nes del tokio nesamoningo pazeidimo teisiu negaliu prasyt po puses paskirto laiko.. kazkoks apsurdiskas dalykas, cia su tom nuobaudom, nusislapink uz medzio gamtoj saslykus kepdamas, pamatys pareigunas surasys ir jau teisem ragas nebegali atgaut po puse laiko.

  Antanas Batereika

  2012/03/06 at 17:40

 129. Sveiki vairavau motoroleri be teisiu ar galima laikitis teises masinai ar reikes laukt metus?

  Robertas

  2016/02/21 at 20:43

 130. Sveiki. Ateme teisias svedijoi uz 0,24 promiles. Ar imanoma dar atgauti teisias kazkokiu budu svedijoje anksciau laiko? Nes Lietuvoj nera atimta teise vairuoti, taciau reikalingos teisea darbo reikalais svedijoje

  Svarbu

  2016/06/15 at 21:53

 131. Tai kaip gali praeit medicinine patikra asmuo sergantis psihine liga,šizofrenija,turintis protine negalia,ir atgaves teise vairuoti.jug tai žmogžudis

  Kaiminas

  2016/09/06 at 23:12

 132. As praradau teises 2 m 2017 05 29d ir nebuvo leikinos teises klauseu pas tireja ar uskaicos 3 men inei sake ne ir pasake ira kaltes pareigunu kat nedave leikinos teoses teismas buvo 2017 09 05d nuo kada skaicojamas prasau parasikit man i mesendziri janina ratkevicene fb acu isanksto arba i elektronini pasta.stanislovas08@gmail.com

  Stanislovas

  2018/01/14 at 00:34


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: